Olomoucký nejúspěšnější střelec turnaje ve Strakonicích: Tobiáš Vítek- 7 Gólů

Výsledky turnaje Mladších dorostenců 3.-4.11. 2018 v Brně :

4:17

Střelci : Navrátil (2), Škuta (2)

Turnaj mladších žáků 13.-14.-10. 2018 v Olomouci

SK UP Olomouc X Slavia Hradec Králové

Olomoučtí mladší žáci se představili doma, a to v plné sestavě. V sobotu odpoledne odehráli svůj první zápas a to se Slavií Hradec Králové, ve kterém otevřel skóre nejproduktivnější obránce Adam Baďura (7). První čtvrtinu vyhrála Olomouc 3:2, ve druhé čtvrtině se ale skóre otočilo, a Olomouc prohrávala 3:4.Třetí čtvrtinu borci zahájili velice aktivně, uvolňovali se a šli do gólových šancí, ale i přes všechno snažení byl stav po třetí čtvrtině 5:6. Když začala poslední čtvrtina, bylo už na první pohled patrné, že borcům docházejí síly, a přes všechno snažení nakonec Olomouc prohrála s Hradcem Králové 6:11 .

1/4-3:2, 2/4-0:2, 3/4-2:2, 4/4-1:5

Střelci : Dittmer (4), Baďura (1), Vítek (1)

SK UP Olomouc X TJ Fezko Strakonice

Ve druhém zápase se proti Olomouci postavil silný soupeř, a to TJ Fezko Strakonice. První čtvrtinu vyhráli Strakonice, a to 1:3 po nepovedených přihrávkách. Ve druhé čtvrtině se ovšem Olomoučtí hráči zvedli a předvedli skvělou akci v podobě přesilové hry, kterou bravurně zakončil gólem k levé horní tyči Tobiáš Vítek (8), a pomohl tak ke snížení náskoku Strakonic. Druhá čtvrtina skončila 2:3. Do třetí čtvrtiny nastoupily oba týmy velice silově. Hra se stále přelévala až do času 3:33, ve kterém kapitán týmu Dittmer (4) vystřelil parádní střelu k pravé dolní tyči, a vyrovnal na stav 3:3. Ale osudová chyba přišla, když Strakonický nejlepší střelec vystřeli nechytatelný balón do dlouhého rohu a vylepšil skóre pro Strakonice 3:4. Do čtvrté čtvrtiny nastoupili borci unaveni a vyčerpáni po skvělých obranných akcích v minulých čtvrtinách, ale hráli statečně a poctivě, poslední čtvrtina skončila 0:3. Nakonec Olomouc prohrála se Strakonicemi 3:7.

1/4-1:3, 2/4-1:0, 3/4-1:1, 4/4-0:3

Střelci: Dittmer (2), Vítek (1)

V neděli se Olomoučtí borci utkali se Steppem Praha, se kterým odehráli velice pěkné a vyrovnané utkání. Po první čtvrtině byl stav 0:0. Ve druhé čtvrtině Olomouc zaváhala při rozehrávce balónu, a Praha se chopila šance a otevřela stav utkání na 0:1. Do třetí čtvrtiny nastoupili kluci s velkou silou a odhodláním, ukázali celému publiku, co v nich dřímá. Filip Dittmer (4) vyrovnal krásnou přímou střelou k levé horní tyči, a skóre tak bylo 1:1. Další krásnou akci předvedl Adam Baďura (7), který osmkrát obral nepřátelského hráče o míč, a vybojoval přesilovou hru, kterou i sám ukončil parádní střelou do dlouhého rohu. Praha ale stav srovnala na 2:2, a pokusila se i o třetí gól, který ovšem nepadl díky skvělému zásahu brankáře Procházky (1) a Olomouc tak uhájila stav 2:2. Do čtvrté čtvrtiny nastoupili žáci s ještě větší silou, a po skvělé akci Adama Baďury (7) Olomouc vedla 3:2. Tento stav Olomouc hrdě uhájila a vyhrála tak nad Steppem Praha 3:2.

1/4-0:0, 2/4-0:1, 3/4-2:1, 4/4-1:0

Střelci :Baďura  (2), Dittmer (1)