Soustředění 2016

Z důvodu poruchy NB informace ze soustředění budou později.  Děkujeme za pochopení.

 

Den čtvrtý

Čtvrtý den začal opět výběhem kolem pole a tréninkem v bazénu. Při svitu sluníčka se klukům krásně plavalo. Dopoledne jsme šli rovnou na umělku. Zde jsme se nejdříve proběhli, protáhli u speciálních protahovacích cvicích. panerai radiomir replica

Na oběd jsme se přesunuli rovnou na kolech. Byla pro všechny naplánována od 14 hodin exkurze v úpravně vod v Troubkách.Po exkurzi se pokračovalo na kolech po šervůdu a k sokolovně jsme dorazily s najetými 50 km na kole.

Večerní plavecký trénink byl doplněn možností zkusit si potápění s potápěči. Večerní tělocvična byla zaměřená na pohyb a míčové hry.

Den třetí

Třetí den jsme vynechali běh, aby kluci neměli po deštích mokré boty a šli jsme rovnou na plavecký trénink. Po snídani a odpočinku jsme šli na ovál zaposilovat. Překvapivě všechny děti zvládli posilovací cviky hned na poprvé. Poté jsme na umělé trávě hrály fotbálek.

Odpoledne, hned po polední siestě, nás opět čekaly kola. Na kolech jsme ujeli přesně 50 km. Z kol jsme ihned spěchali koupaliště, kde byl trénink v bazénu. Po večeři jsme udělali uvolňovací cvičení a krásně protaženi a unavení šli do hajan.

Den druhý

Druhý den ráno jsme šli běhat. A pak do bazénu, aby jsme si nachystali bříška na snídani. Stejně, jako každý rok, chodíme na jídlo do místní školní jídelny.

Dopolední program byl kvůli drobnějšímu dešti upraven. Trenér pouštěl klukům tréninková videa. Odpoledne už nepršelo, ale protože bylo mokro, na kola se nejelo. Místo kol jsme si udělali větší trénink v bazénu a pak ještě na hodinku do tělocvičny. Po večeři, aby nám krásně vyhládlo, byly týmové soutěže.

Dány fotky do fotogalerie...

 

Den první - zahájení

V sobotu 20. srpna začalo soustředění Olomouckých vodních pólistů. 7:54 jsme vyjeli vlakem do Přerova. Odtud jsme pokračovali už na kolách svižným tempem do Chropyně.

Po příjezdu jsme se ubytovali ve zdejší sokolovně a trenér seznámil všech 25 kluků s programem. Poté jsme jeli seznamovací jízdu po Šervůdu. Cestou jsme se stavili v Lobodicích na limonádě a na lehkém obědě v Kojetíně. Mezitím za námi na soustředění dorazila družstva z Přerova, Brna a Slávie Prahy. Před večeří jsme si šli zaplavat do bazénu. Voda měla krásných 26°C. Po večeři bylo ještě uvítání všech účastníků soustředění. Samozřejmě Petr Hošek nezklamal a hned první den píchl kolo.

 

V sobotu 20. srpna začínáme

V sobotu 20. srpna začíná soustředění v Chropyni. Soustředění se zúčastní 21 mladších a starších žáků a 6 dorostenců. Už v pátek 19. srpna odvážím věci do Chropyně. Nakládka bude probíhat od 16:30 do 17:00 před hlavním vchodem Plaveckého bazénu v Olomouci.

Sraz kluků je v sobotu 20. srpna v 7:30 na Hlavním vlakovém nádraží (vedle hlavního vchodu). Odtud pojedeme vlakem do Přerova a z Přerova už jedeme na kolech přes Bochořské letiště do Chropyně.

 

Soustředění 2016

V letošním roce se koná soustředění v termínu od soboty 20.srpna do neděle 28. srpna. Cena za osobu je 4.000,- Kč. Ubytování je zajištěno v Sokolovně. Každý si sebou vezme karimatku a spacák na spaní. Stravování bude probíhat 3x denně ve školní jídelně.

Zálohu (nevratnou) za soustředění, nebo celou sumu za soustředění, prosíme zaslat na účet 108 148 20 25 / 3030 do 15.června, a to ve výši 1.000,- Kč. Zbylou částku 3.000,- Kč prosíme zaslat do 15.srpna 2016.

Odjezd na soustředění je v sobotu 20.srpna ráno vlakem. Z tohoto důvodu se budou věci odvážet už v pátek 19.srpna. Nakládání věcí do aut proběhne od 17 hodin na parkovišti před PSO. Sraz na vlakovém nádraží bude pravděpodobně v 7:30 nebo 8:30 podle vlaku.  Poté pojedeme vlakem do Přerova, odkud pokračujeme do Chropyně na kolech. Proto každý bude mít u sebe cyklistickou helmu, pitíčko, náhradní duši na kolo a klíče na opravu kola a samozřejmě i kolo. Také bude mít u sebe kartu pojištěnce.

Každý účastník si nechá odborně seřídit kolo cca 14 dní před termínem soustředění. Zároveň bude mít náhradní duši na kolo a klíče na opravu kola.

Návrat ze soustředění je v neděli 28.srpna. Příjezd do Olomouce bude mezi 16 a 17 hodinou, a to na parkoviště u Billy (Olomouc – Povel, Jeremiášova 486/1), kde na stejnou dobu nechám dovést věci.

Každý z účastníků si sebou vezme kartu pojištěnce, spací pytel, karimatku, věci na spaní; kolo, přilbu na kolo, lepení na kolo náhradní duši, klíč na opravu duše; plavky, brilky, přezůvky, sálovou obuv, boty na běhání, oblečení do tělocvičny a na venkovní sportování apod.

 

V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit na trenéry.

patek philippe replica watches , hublot replica watches