Starší dorostenci

Dorostenci z Tábora vezou body

 

V sobotu 12. 9. odehráli naši dorostenci první zápasy letošního ročníku. Kluci odehrály během soboty 3 utkání, a to s SKP Kometa Brno, TJ Tábor a s SK Slávia Praha. Na tomto turnaji družstvo Stepp Praha. Oddíl AJ Strakonice se z turnaje omluvilo.

SK UP Olomouc - SKP Kometa Brno   4:15 (2:5, 1:3, 1:4, 0:3)

Střelci Olomouc - Dittmer (2 góly), Kurek a Škuta (po 1 gólu).

 

TJ Tábor - SK UP Olomouc   6:19 (1:1, 2:7, 1:6, 2:5)

Střelci Olomouc - Dittmer (8 gólů), Kurek (5), Výborný (3), Kovář, Tysovskyy a Škuta (po 1)

 

SK Slávia Praha - SK UP Olomouc   12:9 (4:1, 5:2, 2:4, 1:2)

Střelci Olomouc - Dittmer (4 góly), Výborný (3), Kurek a Kucharsky (po 1)

 

Tabulka po 1. turnaji:

POŘADÍ 
 

TÝM 

Z 
 
V 
 
R 
 
P 
 
B 
 
SKÓRE
 

využité

přes. 

obdr. góly v

oslab.

1 SKP Kometa Brno 3 3 0 0 9 52:17 10 6
2 SK Slavia Praha 3 2 0 1 6 39:27 5 8
3 SK UP Olomouc 3 1 0 2 3 32:33 9 8
4 Aston Jonson Fezko Strakonice 0 0 0 0 0 0:0 0 0
5 UKVP Stepp Praha 0 0 0 0 0 0:0 0 0
6 TJ Tábor 3 0 0 3 0 18:64 6 8

 

Statistiky hráčů Olomouce:

POŘADÍ

 

JMÉNO 

 
Z 
 
G 
 

góly v

přes.

 

Tresty 

 
1. Filip Dittmer 3 14 5 2
2. Roman Kurek 3 7 3 4
3. Václav Výborný 3 6 1 3
4. Oliver Škuta 3 2 0 3
5. Artur Tysovskyy 3 1 0 1
6. Kryštof Kovář 3 1 0 0
7. Martin Kucharsky 3 1 0 2
8. Tomáš Kohout 3 0 0 3
9. Jiří Dittmer 0 0 0 0
10. Vojtěch Bajorek 3 0 0 1
11. Radim Jílek 3 0 0 0
12. Adam Majer 3 0 0 1
13. Martin Bušina 3 0 0 5

 

 

 

Přihlášená družstva:

  1. Kometa Brno
  2. SK UP Olomouc
  3. Slávia Praha
  4. Stepp Praha
  5. Asten Johnson Strakonice
  6. TJ Tábor

Startují:                      Hráči narození v roce 2002 a mladší.

 

Soupisky:                   Soupisky lze doplňovat do zahájení posledního turnaje družstva.

 

Systém soutěže:       Odehraje se 6 turnajů a každé družstvo pořádá jeden turnaj. Jedno družstvo pauzíruje. Na každém turnaji se odehraje 10 utkání systémem každý s každým. Takto se každé družstvo zúčastní 5 turnajů a odehraje s každým soupeřem 4 utkání.

 

Hrací dny:                  hracím dnem je sobota a neděle:

  • Začátek prvního sobotního utkání je nejdříve v 9:00.
  • Začátek posledního sobotního utkání je nejpozději ve 20:00.
  • Začátek prvního nedělního utkání je nejdříve v 8:00.
  • Začátek posledního nedělního utkání je nejpozději v 16:00

Hrací doba:                4 x 8 minut

 

Hodnocení:              

                           •          Vítězství po základní hrací době                3 body

•          Remíza                                                     1 bod

•          Prohra po základní hrací době                   0 bodů

Změny v pravidlech soutěže dorostenců:

  • VP 1.8 Zóna pro průběžné střídání – pravidlo se ruší.
  • VP 5.1 Družstva a náhradníci – družstvo, které nemá náhradního brankáře, může mít 6 náhradníků.
  • VP 5.6 Střídání – postranní střídání nebude aplikováno, průběžná zóna střídání nebude vyznačena.
  • VP 11 Videorozhodčí – pravidlo se ruší.

Rozpis turnajů:

Datum

 

Pořadatel

Pauzíruje

12. – 13. 09. 2020

1. turnaj

TJ Tábor

Stepp Praha

17. – 18. 10. 2020

2. turnaj

Stepp Praha

Kometa Brno

12. – 13. 12. 2020

3. turnaj

Kometa Brno

Slávia Praha

30. – 31. 01. 2021

4. turnaj

SK UP Olomouc

TJ Tábor

27. – 28. 03. 2021

5. turnaj

AJ Fezko Strakonice

SK UP Olomouc

05. – 06. 06. 2021

6. turnaj

Slávia Praha

AJ Fezko Strakonice

 

Rozpis utkání:           1. turnaj, sobota 12. 09. – neděle 13. 09. 2020 – místo konání – Tábor:

Sobota

TJ Tábor

-

AJ Fezko Strakonice

 

Slávia Praha

-

Kometa Brno

 

SK UP Olomouc

-

AJ Fezko Strakonice

 

Slávia Praha

-

TJ Tábor

 

Kometa Brno

-

SK UP Olomouc

 

 

 

 

Neděle

AJ Fezko Strakonice

-

Slávia Praha

 

Kometa Brno

-

TJ Tábor

 

SK UP Olomouc

-

Slávia Praha

 

AJ Fezko Strakonice

-

Kometa Brno

 

TJ Tábor

-

SK UP Olomouc

 

Rozpis utkání:           2. turnaj, sobota 17. 10. – neděle 18. 10. 2020 – místo konání – Praha:

Sobota

Stepp Praha

-

Slávia Praha

 

SK UP Olomouc

-

TJ Tábor

 

AJ Fezko Strakonice

-

Slávia Praha

 

SK UP Olomouc

-

Stepp Praha

 

TJ Tábor

-

AJ Fezko Strakonice

 

 

 

 

Neděle

Slávia Praha

-

SK UP Olomouc

 

TJ Tábor

-

Stepp Praha

 

AJ Fezko Strakonice

-

SK UP Olomouc

 

Slávia Praha

-

TJ Tábor

 

Stepp Praha

-

AJ Fezko Strakonice

 

Rozpis utkání:           3. turnaj, sobota 12. 12. – neděle 13. 12. 2020 – místo konání – Brno:

Sobota

Kometa Brno

-

SK UP Olomouc

 

AJ Fezko Strakonice

-

Stepp Praha

 

TJ Tábor

-

SK UP Olomouc

 

AJ Fezko Strakonice

-

Kometa Brno

 

Stepp Praha

-

TJ Tábor

 

 

 

 

Neděle

SK UP Olomouc

-

AJ Fezko Strakonice

 

Stepp Praha

-

Kometa Brno

 

TJ Tábor

-

AJ Fezko Strakonice

 

SK UP Olomouc

-

Stepp Praha

 

Kometa Brno

-

TJ Tábor

 

Rozpis utkání:           4. turnaj, sobota 30. 01. – neděle 31. 01. 2021 – místo konání – Olomouc:

Sobota

SK UP Olomouc

-

Kometa Brno

 

Stepp Praha

-

AJ Fezko Strakonice

 

Slávia Praha

-

Kometa Brno

 

Stepp Praha

-

SK UP Olomouc

 

AJ Fezko Strakonice

-

Slávia Praha

 

 

 

 

Neděle

Kometa Brno

-

Stepp Praha

 

AJ Fezko Strakonice

-

SK UP Olomouc

 

Slávia Praha

-

Stepp Praha

 

Kometa Brno

-

AJ Fezko Strakonice

 

SK UP Olomouc

-

Slávia Praha

 

Rozpis utkání:           5. turnaj, sobota 27. 03. – neděle 28. 03. 2021 – místo konání – Strakonice:

Sobota

AJ Fezko Strakonice

-

TJ Tábor

 

Kometa Brno

-

Slávia Praha

 

Stepp Praha

-

TJ Tábor

 

Kometa Brno

-

AJ Fezko Strakonice

 

Slávia Praha

-

Stepp Praha

 

 

 

 

Neděle

TJ Tábor

-

Kometa Brno

 

Slávia Praha

-

AJ Fezko Strakonice

 

Stepp Praha

-

Kometa Brno

 

TJ Tábor

-

Slávia Praha

 

AJ Fezko Strakonice

-

Stepp Praha

 

Rozpis utkání:           6. turnaj, sobota 05. 06. – neděle 06. 06. 2021 – místo konání – Praha:

Sobota

Slávia Praha

-

Stepp Praha

 

TJ Tábor

-

SK UP Olomouc

 

Kometa Brno

-

Stepp Praha

 

TJ Tábor

-

Slávia Praha

 

SK UP Olomouc

-

Kometa Brno

 

 

 

 

Neděle

Stepp Praha

-

TJ Tábor

 

SK UP Olomouc

-

Slávia Praha

 

Kometa Brno

-

TJ Tábor

 

Stepp Praha

-

SK UP Olomouc

 

Slávia Praha

-

Kometa Brno

 

 

Titul a ceny:        Vítězné družstvo získá titul:

                              „Vítěz Dorostenecké ligy pro rok 2020–2021.“