Turnaje

Liga žactva U12 6. turnaj 15.5. 2022 v Praze

Naši nejmenší mají za sebou svůj sedmý turnaj v životě, který se odehrál v neděli 15. 5. 2022, pod vedenímtrenéra Romana Kurka. Naši žáčci nastoupili k prvnímu zápasu, proti Steppu Praha, který nás v minulých turnajích porážel vysoko, třeba 6:29. Borci byli odhodláni dát do zápasu vše. Celý zápas byl velice vyrovnaný a hra se přelévala ze strany na stranu a proto se po ukončení 4/4 konaly penalty. Bohužel nás Stepp porazil 1:2 na penalty a vyhrál tak 4:5. Druhý zapas naši žáčci svedli a SK Slávií Hradcem Králové, který jsme považovali za největšího rivala, protože zápasy s Hradcem jsou vždy velice vyrovnané a velmi napínavé. Ale naši žáci předvedli skvělý výkon a velice technické pólo a proto Hradec porazili 15:6. Třetí a poslední zápas nastoupili naši borci proti týmu SK Děčín, se kterým svedli napínavý zápas až do konce, ale na konec vyhráli 12:9. Celkově tak domů vezeme 2 výhry ze tří zápasů. Chtěli bychom vyzdvihnout naše obránce - Štěpána opletala a Tonyho Havigera, kteří svým skvělým výkonem v obraně podrželi tým i brankáře od začátku až do konce. Také chci pochválit naše brankáře - Lukáše Málka a Robina Prucka, za krásné zákroky v brance. A také naše nejlepší střelce - Šimona Hečka (12 gólů) a Samuela Tomáška (7 gólů). Samozřejmě každý z týmu přidal ruku k dílu a proto se turnaj vydařil. Děkuji rodičům, kteří nás provázeli celým turnajem, a podporovali naše borce z tribuny.

 

Liga žactva U12 5. turnaj 22. - 24. 4. 2022 Strakonice
Naši nejmenší mají za sebou svůj šestý turnaj v životě, který se odehrál o víkendu 22. - 24. 4. 2022, pod vedením trenérského dua Romana Kurka a Martina Bakaly. Naši žáčci nastoupili k prvnímu zápasu, proti Slávii Hradci Králové, se kterým hráli nádherné pólo. Byl to velice vyrovnaný zápas, bohužel se nám nepodařil start do 3/4 a závěr utkání, a proto jsme těsně prohráli 7:10. Druhý zapas naši borci svedli a SK Děčínem, který naši žáčci s přehledem zvládli a porazili tým Děčína vysoko 22:9. Třetí a poslední zápas nastoupili naši borci proti týmu SK Slávia Praha, se kterou svedli krásný zápas a zaslouženě vyhráli 12:3. Celkově tak domů vezeme 2 výhry ze tří zápasů. Chtěli bychom vyzdvihnout naše brankáře - Robina Prucka a Lukáše Málka, kteří svým skvělým výkonem v brance podrželi tým od začátku až do konce. A také naše nejlepší střelce - Samuela Tomáška (16 gólů) a Šimona Hečka (15 gólů). Samozřejmě každý z týmu přidal ruku k dílu a proto se turnaj vydařil. Děkuji rodičům, kteří nás provázeli celým turnajem, a podporovali naše borce z tribuny.


Liga žactva U12 4. turnaj 27. 3. 2022 v Ústí nad Labem


Naši nejmenší mají za sebou svůj pátý turnaj v životě, který se odehrál v neděli 27. 3. 2022, pod vedením trenérského dua Romana Kurka a Martina Bakaly. Naši žáčci nastoupili k prvnímu zápasu, proti Slávii Hradci Králové, se kterým hráli nádherné pólo. Byl to velice vyrovnaný zápas až do poslední minuty, bohužel se nám nepodařil závěr utkání, a proto jsme těsně prohráli 8:9. Druhý zapas naši borci svedli a SK Děčínem, který jsme považovali za vyrovnaného soupeře. Naši žáčci vstoupili do zápasu velice zdatně a odhodlaně. Celý tým přiložil ruku k dílu a porazil tým Děčína vysoko 17:7. Třetí a poslední zápas nastoupili naši borci proti týmu SK Slávia Praha, se kterou svedli opravdu napínavý boj, ale díky fyzičce a technice naši žáčci porazili Slavii 10:7. Celkově tak domů vezeme 2 výhry ze tří zápasů. Chtěli bychom vyzdvihnout naše brankáře - Lukáše Málka a Robina Prucka, kteří svým skvělým výkonem v brance podrželi tým od začátku až do konce. Děkuji rodičům, kteří nás provázeli celým turnajem, a podporovali naše borce z tribuny.

 

Liga žactva U12 3. turnaj 5. 3. 2022 v Praze

Naši nejmenší mají za sebou svůj čtvrtý turnaj v životě, který se odehrál v sobotu 5. 3. 2022, pod vedením trenéra Romana Kurka. Naši žáčci nastoupili po namáhavé cestě na bazén k prvnímu zápasu, proti domácímu Steppu Praha, se kterým hráli nádherné pólo, ale bohužel soupeř využil našich chyb a porazil nás 4:7. Druhý zapas naši borci svedli a SK Děčínem, který jsme považovali za největšího rivala v celé skupině. Naši žáčci zabrali a porazili Děčín vysoko 20:6. Třetí a poslední zápas nastoupili naši borci proti TJ Táboru, se kterým svedli opravdu napínavý boj plný faulů, nervů a stresu, bohužel v poslední čtvrtině borcům došly síly a na konec prohráli 6:10. Sice byly děti smutné, že nevyhrály, ale berou to sportovně. Naši žáčci jsou namotivováni a svým nádherným výkonem, který předvádějí jsou odhodláni nechat ve hře všechno a proto věříme, že to příště vyjde a na tu medaili dosáhnou. Děkujeme rodičům, kteří nás provázeli celým turnajem, a podporovali naše borce z tribuny.

 

1. Liga mužů

Olomoučtí vodní pólisté získali o víkendu 16.-17. 10. 2021 druhé místo v nejvyšší mužské soutěži 1. Lize, kde ve finále SK UP Olomouc svedla boj se Steppem Praha, finální zápas bohužel lépe zvládla Praha a těsně vyhrála 11:12, každopádně děkujeme za podporu a doufejme, že příště dosáhneme na zasloužené zlato!