Přípravka

Vítejte na stránkách přípravky Olomouckého vodního póla

 

Všechny Vás zdravím a vítám na stránce pro přípravku. Jelikož se nám situace zlepšila, tak můžeme trénovat. Sice zatím jen venku, ale i tak je to lepší než nic. Co nás teda čeká?

První varianta

V úterý 13. 4. 2021 nás čeká první trénink na suchu - suchá příprava. Trénink se bude konat u UP haly na lazcích a to v úterý a ve čtvrtek v obvyklém čase a to od 16:00 do 17:15. Sraz bude vždy v 15:50 a to u zeleného paneláku (vysokoškolské ubytovny UP). Pokud nám nebude přát počasí, tak se vracíme k online tréninku v čase 16:00 do 17:00 ve stejné dny, jako je suchá příprava. Co budou kluci potřebovat? Nějakou podložku na cvičení (pokud nemají, tak stačí i ručník), gumu na protahování, balón nebo medicimbal (1,5 kg).

 

Druhá varianta

Tato varianta je čistě na Vás. Kdyby byl zájem, tak můžeme zavést takzvaný ,,program na střídačku,, to znamená, že v úterý je program stejný, ale ve čvrtek by jsme vyrazili na kolo, v tom případě by byl sraz na parkovišti (u závory) na Olomockých Poděbradech. Od 16:00 do 17:30 se zastávkou na kofolu. Co budou kluci potřebovat? Seřízené kolo, helmu (povinná) a tekutiny.

Pokud by byl o tuto variantu zájem, tak můžeme vyrazit všichni i s rodiči.

 

 

Na všechny se moc těším a doufám v co nejhojnější účast.

Trénink je povinný!!!