Přípravka

Vítejte na stránkách přípravky Olomouckého vodního póla

 

 

Všechny Vás zdravím a vítám na stránce pro přípravku.

Přípravka slouží jako plavecká škola s plnohodnotným tréninkovým plánem vodního póla. Cílem přípravky je zdokonalit děti v plavání, pomocí hravých metod se zaměřením na práci s balónem a technikou, která se využívá ve vodním póle. Vodní pólo je komplexní sport při kterém děti zapojí celé tělo. Dovolím si říct, že vodní pólo je jeden z nejzdravějších a nejkrásnějších sportů pro děti i dospělé.

 

Co nás čeká a jak budou tréninky probíhat?

Od 2.9. 2021 začínáme plnohodnotně trénovat v bazéně, a to 3-4x týdně. Tréninky na bazéně budou ve stejných časech jako přes standartní školní rok. Nastane ovšem malá změna, jelikož jsem si všiml, že je mnoho z Vás časově vytíženo, tak se změní systém tréninků.

 

Rozpis a složení tréninků:

Tréninkový plán bude pro každého nastaven tak, aby chodil na tréninky 3x týdně, a to na dva herní tréninky (úterý a čtvrtek) a jeden plavecký ,,kondiční,, trénink (pondělí/středa). Je na každém, jak se rozhodne, ale znovu připomínám že 3 tréninky jsou základ. :)

 

Tréninky přípravky pro sezónu 2021/2022

 

Den Družstvo Od Do
       
Pondělí Přípravka 18:00 19:00
       
Úterý Přípravka 16:30 17:30
       
Středa Přípravka 17:00 18:00
       
Čtvrtek Přípravka 16:30 17:30

 

POZOR!!!

Pro vstup na bazén je potřeba mít vyplněné čestné prohlášení, které naleznete přímo zde, bez tohoto papíru Vám nebude umožněn vstup na trénink!

 

Na všechny se moc těším a doufám v co nejhojnější účast :D

Pro vaše dotazy jsem tu stále na tel. čísle: + 420 605 185 218