Menu


Partneři:

 

Mediální partneři

 

Sponzoři

 

Potřebné vybavení hráče

 

Plavky - hráči musí nosit neprůhledné plavky a před zapojením do hry nesmí mít na sobě žádné předměty, které by mohli způsobit zranění.

Čepička - slouží na to, aby rozhodčí a diváci mohli rozličovat hráče. Brankáři mají červené čepičky a hráči používají čepičky kontrastní barvy, zpravidla bílé (domácí tým) a modré (hosté). Čepičky jsou přivázané pod bradou. Když hráč ztratí čepičku během hry, musí si ji nasadit během nejbližšího vhodného přerušení. 

Čepičky jsou na bočních stranách označeny čísly hráčů. Brankáč má číslo 1, ostatní hráči nosí čísla 2 až 13. Hráč nemůže během hry vyměnit číslo svojí čepičky mimo případů povolených rozhodčími a oznámených zapisovateli utkání. Čepičky mají chrániče uší, které jsou stejné barvy jako čepičky družstva. Čepičky pro mezistátní zápasy mají vepředu mezinárodní kód nebo vlajku. 

 

 
Míč - je kulatý a musí mít vzduchovou komoru se samostatným ventilem. Je vodotěsný a bez venkovního vázání. Na povrchu je důležitá drsnost materiálu kvůli držení. Pro muže se používá velikost č. 5 a pro ženy se používá míč o velikosti č. 4.